Kurumsal

Kurumsal

1999’dan itibaren asfalt sektöründe faaliyet gösteren Proyol İnşaat, sektöründe yaptığı başarılı projelerle öne çıkmaktadır.

Şirketimiz Proyol İnş. Tic. Ltd. Şti., 1999 yılında kurulmuş olup, Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen firmamız bölgenin güçlü ve saygın firmaları arasında yerini almıştır. Yurdumuzun çeşitli coğrafyalarında yetenekli mühendisleri ile gerek devlet ihaleleri gerekse özel işler de üzerine düşenin en iyisini yaparak kendisini ispatlamış ve bu sektörde adını duyurmayı başarmıştır.

Proyol İnş. Tic. Ltd. Şti., inşaat ve taahhüt işleri üzerine bütün bilgi meziyetlerine sahip tecrübeli kadromuz ile günden güne yenilenen asfalt ve yapı sektörüne tam anlamı ile entegre ve pratik çözümler üretme noktasında yorulmadan çalışmaktayız.

Şirket olarak sizlerden gelecek her türlü hizmet ve yapı tekliflerini titizlikle inceleyip kalıcı çözümler üretmek adına isteklerinizi yerine getirmeye çalışmaktayız.

Proyol İnş. Tic. Ltd. Şti. olarak hedefimiz her zaman güçlü, uzman ve sektörün de söz sahibi olmaktır.

Vizyon

Firmamız itibarını ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş , çalışma ve üretmede verimliliği esas alan her türlü riske duyarlı , sorumluluk bilincine sahip uzman kadromuz ile ileri teknolojiyi birleştirip farklılık yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve sektör lideri olmaktır. PROYOL İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ. , tüm projelerinde bu anlayış ve hedefle çalışmaktadır.

Misyon

Her türlü yol alt yapı ve üst yapı işlerinde faaliyet göstermekte olduğumuz sektörde ;

Temel değerlerimiz olan ; samimi ve açık iletişim ,takım çalışması ,zamanında teslim ile ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirip müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak istikrarlı büyüme göstermektir.

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ; eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız , güvenli ekipmanlarımızla ulusal pazarda etkinliğimizi arttırmak , ekonomimize katkıda bulunmaktır.

Projelerimizde çalışanlarımızın sağlık ve can güvenliğine öncelik vererek , bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplum değerlerine saygılı , doğaya saygılı hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.

Kalite Belgeleri

Kalite belgelerimize ulaşmak için tıklayınız.


Diyarbakır Asfalt Firması Üretiyor

Avantajları Sizi Bekliyor

Asfalt fiyat teklifi ve asfalt fiyatları için tıklayınız.

Asfalt fiyat teklifi almak için lütfen tıklayın.